Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Excellent Comfort (Kollu) Ahşap Sandalye

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

 

Ürün Özellikleri

 Dış mekânların vazgeçilmezleri her zaman ahşap masa ve sandalyelerdir. Hem ortama uyum sağlamaları ile hem de kullanım kolaylıkları ile sizlere pek çok avantajları bulunmaktadır. Ürünün en büyük özelliği katlanabilmesi ile çok fazla yer kaplamaması ve kolaylıkla taşınabilmesidir.  Kafkas Garden stoklarından satışa sunulan. Excellent Comfort katlanır sandalye rahatlığı ile de sizlere konforu sunmaktadır. Kolay kullanımının yanı sıra mekânlarınıza farklı bir hava katarak, daha şık görünmesine yardımcı olacaktır.

Ürün ahşap olmasına rağmen kullanılan kaliteli malzemelerden kaynaklı sizlere uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar. Aynı zamanda kötü hava koşullarında bile herhangi bir şekilde deformasyona uğramaz ve kabarma sıkıntısı ile karşılaşmazsınız. 

Ahşap sandalye modelleri arasında katlanabilir ve kollu oluşu ile de sizlere daha konforlu bir kullanım imkânı verirken kollarınızı da yaslayabileceğiniz alan imkanı sunar. Büyüklüğü ve genişliği ile de standart ölçülerde oluşu ile her türlü dış mekânlarda kolay kullanımı vardır. Tüm bahçe eşyalarınız ile uyum sağlayacak bir renge sahiptir. Arkaya doğru hafif eğimli yapısı ile de sizlere rahat bir oturuş sağlar.

Ürün Özellikleri

İroko- teak ağacından üretilen katlanır ahşap sandalye mukavemeti oldukça yüksek ve kalitelidir. Diğer ağaç türlerine göre dayanımı daha yüksek olan İroko-teak ağacı, ahşap sandalyelerinizin daha uzun ömürlü olması için tercih edilmiştir.  Bu ağaç hammadde olarak gemi yapımlarında dahi kullanılmakta olup, hidrofob özelliğe sahiptir. Yağmur, kar gibi hava koşullarında suyu emmez hiçbir şekilde deformasyona uğramaz. Excellent Comfort kollu katlanır sandalye sizlerin köşe bahçe takımları ve masalarınız ile de uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiş, minimalist bir sandalye modelidir. Klasik görünümü ile sizlerin mekanlarınızın aurasını değiştirecek, otantik bir görünüm sağlayacaktır. Özellikle ahşap severler için oldukça kullanışlı bir modeldir.

 

MALZEME:İROKO

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:

60X66X97CM

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim